3. místo v soutěži TOP STAVEBNÍ SPOLEČNOST 2023

Praha, 4. června 2024 – Společnost COLAS CZ obsadila bronzovou příčku v soutěži TOP STAVEBNÍ SPOLEČNOST 2023. Titul obhájil vítěz loňského ročníku společnost Swietelsky stavební s.r.o. a stejně jako vloni se na druhém místě umístila firma Strabag a.s.  Soutěž každoročně vyhlašuje analytická společnost CEEC Research a nominované firmy letos hodnotilo 416 veřejných zadavatelů.

V prostorách Španělského sálu na Pražském hradě převzal předseda představenstva a generální ředitel COLAS CZ Tomáš Krones ocenění za 3. místo v soutěži TOP STAVEBNÍ SPOLEČNOST 2023 z rukou Ivana Bartoše, místopředsedy vlády pro digitalizaci a ministra pro místní rozvoj.

Do soutěže jsou každoročně nominovány všechny stavební společnosti, které realizují veřejné zakázky. Hodnotí je několik stovek veřejných zadavatelů a stavební dodavatele posuzují z hlediska kvality stavby, rychlosti realizace, ceny realizace a spokojenosti s prací.

"Je mi ctí přijmout jménem COLAS CZ toto prestižní ocenění. Vnímám ho jako uznání  úsilí, které naši zaměstnanci denně vynakládají, aby naše stavby byly provedeny na nejvyšší úrovni a aby naši zákazníci byli spokojeni. Je to také potvrzení správnosti cesty, po které jsme se vydali, a současně závazek do budoucna pro celý tým COLAS CZ" říká Tomáš Krones, předseda představenstva a generální ředitel společnosti.

Panelová diskuze byla věnována aktuálním tématům ve stavebnictví. Zejména financování, procesu zadávání veřejných zakázek, budoucí výstavbě, digitalizaci, nedostatku stavebního materiálu a pracovních sil, ale také atraktivitě stavebního oboru.

 

 

 

Contact form

Send message
Tento web používá pro správné fungování COOKIES
souhlasím
odmítnout
více