SCROLL

V COLASu nyní hledáme nového kolegu na pozici KOUČE BOZP, který bude hrát klíčovou roli v posilování bezpečnosti našich 40 pracovišť v České republice.

Náplň práce:

  • Vedete školení a vzděláváte v oblasti BOZP, působíte jako kouč v lokalitách po celé ČR
  • Spolupracujte s vedoucími a stavbyvedoucími na eliminaci nebezpečných pracovních podmínek a chování
  • Zajišťujete soulad s bezpečnostními pravidly skupiny COLAS
  • Připravujete a vytváříte výcvikové materiály One Safety v češtině z anglických originálů
  • Monitorujete a reportujete pokrok a dosažené výsledky
  • Aktivně prosazujte využití mobilní aplikace Quick Connect
  • Identifikujte slabá místa a navrhujte preventivní a nápravná opatření
  • Spolupracujete s mezinárodním týmem hlavního kouče v Polsku a reportujete mu
  • Vedete a analyzujete související registry

Požadujeme:

  • Komunikativnost
  • Minimálně 3 roky praxe ve stavebnictví
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik BOZP (osvědčení)
  • Samostatnost a organizační dovednosti
  • Znalost práce na PC (MS Office, PowerPoint)
  • Aktivní řidič s řidičským průkazem sk. B
  • Znalost AJ min. B1 a vyšší – pravidelný reporting v angličtině
  • VŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Služební automobil, telefon a notebook
  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Práce v silné stabilní společnosti
  • Možnost rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál/cestovní náhrady
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění (500 Kč/měsíc)
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mne, prosím. Těším se na Vaše životopisy!

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více