SCROLL

Compensation and Benefits Manager / Payroll Supervisor

V COLASU nyní hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici C&B manažera pro náš tým v oblasti mzdového účetnictví.

Náplň Vaší práce:

  • Zastřešení celé oblasti odměňování a benefitů
  • Odpovědnost za vedení, motivaci a rozvoj svého týmu
  • Zajištění správnosti mzdového účetnictví, včetně odvodů
  • Nemocenské pojištění a penzijní připojištění zaměstnanců
  • Měsíční přehledy o platbách pro ZP a OSSZ
  • Pravidelná měsíční závěrka mezd a příprava podkladů pro finanční účtárnu
  • Strategické plánování odměňování a sledování aktuálních trendů
  • Analýzy, hodnocení a prognózy mzdového vývoje
  • Pravidelný mzdový benchmark, sledování vývoje makroekonomické situace na lokálním trhu a příprava argumentace pro mzdové navýšení na další období, nastavení benefitního systému
  • Grading pozic a následné mzdové srovnání pozic s trhem (s konkurenčními společnostmi)
  • Příprava podkladů/budgetu při vytváření plánu odměňování a zaměstnaneckých výhod
  • Spolupráce a pravidelná komunikace s top managementem
  • Příprava a aktualizace dokumentace/směrnic týkající se mezd a odměňování
  • Pracovně-právní záležitosti a interní poradenství
  • Efektivní spolupráce s ostatními členy HR oddělení
  • Zpracování reportů
  • Kontroly/audity a spolupráce při kontrolách ze zdravotních pojišťoven, správy sociálního zabezpečení, ÚP a FÚ

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost mzdového účetnictví a personalistiky včetně legislativy
  • Schopnost hledat řešení a stanovit si priority
  • Zaměření na kvalitu, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost vést tým a samostatnost.
  • Znalost PC – MS Office, znalost mzdových programů výhodou
  • AJ – min. B1 úroveň

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Notebook a telefon
  • Práce v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního rozvoje
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál/cestovní náhrady
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění (500 Kč/měsíc)
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím. Těším se na vaše životopisy!

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více