SCROLL

V COLASu nyní hledáme šikovného správce IT s možností přesahu na pozici Aplikačního specialisty.

Náplň práce:

  • Poskytování technické podpory uživatelům výpočetní techniky ITIL (L1/L2)
  • Podpora uživatele při nákupech PC a příslušenství
  • Komunikace s IT oddělením mateřské firmy(L2/L3) a externími dodavateli
  • Správa serverů
  • Spolupráce na IT projektech

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe min. 2 rok na obdobné pozici
  • Znalost systému Windows OS, Windows Server, Základy Active Directory
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost AJ min. úrovně B1 (komunikace min. písemnou formou)
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, psychickou odolnost
  • Časovou flexibilitu
  • Výhodou znalost práce se ServiceNow, VMware, základy SQL

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • Notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Tým ochotných a zkušených lidí, kteří Vám vždy rádi pomohou
  • Stravenkový paušál 107 Kč/den; cestovní náhrady od 140 - 330 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta
  • Možnost práce z domova (Home Office)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na email dominika.michlikova@colas.cz nebo použijte odpovědní formulář níže.

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více