SCROLL

V COLASU nyní hledáme zkušenou kolegyni/kolegu na pozici Payroll Administrator. Pokud hledáte příležitost, kde můžete nejen uplatnit své odborné dovednosti, ale také růst a rozvíjet se v přátelském a podporujícím prostředí, pak se připojte právě k nám.

Náplň práce:

  • Samostatné zpracování veškerých odborných činností spojených se mzdovým účetnictvím, včetně srážek, odvodů daní, zdravotního a sociálního pojištění.
  • Sledování a kontrola změn v legislativě a aplikace nových právních předpisů týkajících se zaměstnávání pracovníků.
  • Zajištění dodržování všech legislativních požadavků spojených se zaměstnáváním pracovníků.
  • Příprava, aktualizace a archivace dokumentů zaměstnanců v souladu se zákonem.
  • Vedení kompletní evidence pracovních neschopností zaměstnanců.
  • Komunikace s úřady státní správy, úřady práce a zdravotními pojišťovnami.
  • Řešení pracovních úrazů, odškodňování a korespondence se soudy a exekučními úřady.
  • Plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízeného.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru ekonomie.
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici.
  • Znalost účetnictví a mzdové problematiky.
  • Znalost mzdové a pracovně-právní legislativy.
  • Schopnost řešit problémy komplexně a samostatně
  • Organizační schopnosti a schopnost stanovit si priority.
  • Znalost MS Office, znalost mzdových programů výhodou.
  • Flexibilita, otevřenost a schopnost hledat řešení.

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Notebook a telefon
  • Práce v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního rozvoje
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál/cestovní náhrady
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění (500 Kč/měsíc)
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím. Těšíme se na vaše životopisy!

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více