SCROLL

Přípravář/ka obchodních nabídek - Horšovský Týn / Plzeň

V COLASu nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Přípraváře do našeho týmu v Horšovském Týně nebo Plzni.

Náplň práce:

  • Příprava a evidence smluv a dalších dokumentů
  • Komplexní zpracování dokladové části obchodních nabídek pro veřejné/privátní soutěže
  • Jednání se subdodavateli a zpracování jejich dokumentace
  • Obchodní a administrativní podpora stavbyvedoucích

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe stavebního směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenosti s přípravou obchodních nabídek
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Zodpovědný přístup, pečlivost, organizovanost, důslednost, samostatnost

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního a kariérního rozvoje
  • Tým ochotných a zkušených lidí, kteří Vám vždy rádi pomohou
  • Stravenkový paušál 107 Kč/den; cestovní náhrady od 140 - 330 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře níže nebo na email dominika.michlikova@colas.cz. Těšíme se!

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více