SCROLL

Technik pro řízení změn během výstavby – Kyjice - Chomutov

Vaším hlavním úkolem bude efektivní správa a koordinace všech změn a úprav, které se vyskytnou během realizace projektu Rekonstrukce kolejové trati v úseku Kyjice – Chomutov. Vaše práce bude klíčová pro minimalizaci negativních dopadů na rozpočet a harmonogram stavby.

Náplň práce:

  • Zpracování změnových žádostí
  • Přijímání a ověřování změnových žádostí od členů týmu
  • Shánění potřebných informací k posouzení proveditelnosti a dopadů změn
  • Sledování harmonogramu a rozpočtu - hodnocení možných důsledků změn na termíny a náklady projektu
  • Koordinace změn
  • Komunikace s projekčním týmem a projektovým manažerem o navrhovaných změnách
  • Spolupráce na schválení a implementaci změn
  • Zajištění správného a včasného zpracování dokumentace související s řízením změn
  • Dodržování směrnice generálního ředitele Ředitelství silnic a dálnic ČR a interních postupů společnosti
  • Pravidelná komunikace s projekčním týmem, technicko-výrobním přípravářem a stavbyvedoucími ohledně průběhu změn.
  • Plnění úkolů dle požadavků nadřízeného spojených s řízením změn během výstavby.

Požadujeme:

  • Schopnost efektivně komunikovat s kolegy v týmu a vyjednávat se zástupci objednatele
  • Technické znalosti a schopnost analyzovat a vyhodnocovat různé varianty změn během výstavby
  • Organizační schopnosti a schopnost pracovat pod tlakem termínů a rozpočtu

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního a kariérního rozvoje
  • Tým ochotných a zkušených lidí, kteří Vám vždy rádi pomohou
  • Stravenkový paušál 107 Kč/den; cestovní náhrady od 140 - 330 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud máte odpovídající zkušenosti a chuť podílet se na významném projektu, pošlete nám svůj životopis a přispějte k budování budoucnosti dopravní infrastruktury v České republice. Těšíme se.

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více