SCROLL

Kariéra s Colasem

Potkali jste nás na „snídani s Colasem“, konferenci, viděli inzerát nebo máte zájem o práci v naší společnosti? Určitě nám o sobě dejte vědět. 

Volné pozice Zaměstnanecké benefity Studenti a absolventi Příběhy našich zaměstnanců Vzdělávání a rozvoj

Volné pozice

Jsme společnost, která plně podporuje diverzitu a inkluzi. Jsme otevřeni různorodým lidem, kteří nemusí skrývat svou identitu.

 

Dělnické pozice

Přijímáme pracovníky ve všech regionech České republiky. Neváhejte nás kontaktovat, ikdyž jste si zrovna nevybrali z naší nabídky.

 

Odborné a administrativní pozice

Ve svých řadách uvítáme jak absolventy, tak zkušené profesionály z celého světa.

 

Dominika Michlíková

HR specialistka - nábor

Tel.: +420 778 973 998

kariera@colas.cz

 

Příběhy našich zaměstnanců

 

Nikolas Kořínek

Nikolas Kořínek ještě na Střední škole technické a řemeslné v Novém Bydžově začal studovat obor operátor silničních a stavebních strojů, jehož patronem je Colas CZ. Díky praxi v dílnách a na stavbách Colasu, kde se mu věnovali zkušení odborníci, bylo rozhodnutí nastoupit do společnosti jasnou volbou. Začínal na menších stavbách, později se vypracoval na valcíře a společně s kolegy se podílel i na stavbě prestižního polygonu pro automobilku BMW u Sokolova. 

 

Zuzana Ferstová

Zuzana Ferstová nastoupila do Colasu před deseti lety. Nejprve na brigádu jako administrativní podpora, později měla na starost naceňování nabídek. Léto strávené přímo na stavbě ji utvrdilo v tom, že přihlásit se na Fakultu stavební ČVUT bylo správným rozhodnutím. A stavby už neopustila. Od roku 2019 zastává pozici stavbyvedoucí, aktuálně na projektu dostavby úseku dálnice D3 Úsilné – Hodějovice. V červnu 2022 při práci úspěšně dokončila inženýrské studium na stavební fakultě.

 

Jakub Vodňanský

Jakub Vodňanský pracuje v Colasu od roku 2013. Pracuje na pozici hlavního stavbyvedoucího a jeho specializací jsou mosty. Svůj život strávil 15 km od Žďákovského mostu, který obdivoval už jako malý kluk. A když se naskytla příležitost být přímo u jeho rekonstrukce, okamžitě po ní sáhnul. V Colasu si tak mohl splnit svůj klukovský sen. Jako hlavní stavbyvedoucí řídil celou opravu tohoto unikátního stavebního díla.

Proč je výhodné být součástí týmu Colasu

Neustále sledujeme trendy v benefitech, protože chceme být konkurenceschopní a být atraktivní pro potencionální kandidáty. Samozřejmě nás zajímá i názor našich zaměstnanců a tak pravidelně připravujeme i průzkum spokojenosti.

 

5 dnů dovolené navíc

 

Stravenkový paušál nebo cestovní náhrady

 

Roční odměny

 

Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

 

Multisport karta

 

Systém Cafeterie

 

Příspěvek na pojištění odpovědnosti

 

Výhodné životní pojištění

 

Příspěvek pro dárce krve

 

Odměna za odpracované roky

Odměna za doporučení zaměstnance

Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb

 

Osobní rozvoj a kariéra

Colas vnímá osobní rozvoj zaměstnanců jako hledání cest ke zlepšení pracovního výkonu a poskytuje nástroje, které k tomu mají napomoci v procesu hodnocení pracovního výkonu. Zaměstnancům je pravidelně poskytována zpětná vazba, například při ukončení zkušební doby, při každoročním profesním hodnocení nebo samozřejmě průběžně po dohodě s přímým nadřízeným. 

Budoucnost Colasu závisí na našich lidech, proto se vždy spoléháme na špičkovou manažerskou úroveň, aby přilákala, rozvíjela a udržela si talenty, a umožnila tak zaměstnancům dosáhnout svého plného potenciálu během celé kariéry.

 

Podpora volného času a odpočinku

V Colasu podporujeme volnočasové aktivity všech našich zaměstnanců, jak formou benefitů, tak navýšením dovolené na 5 týdnů, nebo pořádáním různých akcí.

Ať už se k nám připojíte kvůli atraktivní pracovní nabídce, nebo z jiných důvodů, my věříme, že s námi zůstanete po celou svou kariéru.
 

 

Vzdělávání a rozvoj

Uvědomujeme si, že lidé jsou to, co tvoří společnost. Investice do rozvoje našich zaměstnanců je důvodem, proč jako společnost prosperujeme a proč věříme v úspěšnou budoucnost. Zaměřujeme se na výchovu talentů a pomáháme lidem dosáhnout plného potenciálu na jejich profesní dráze.

 

Vstupní školení

Každý zaměstnanec je po nástupu proškolen nejen na zákonně stanovená témata. Díky našemu e-learningovému portálu si v rámci svých prvních pracovních dnů může zaměstnanec absolvovat školení v preferovaném čase. Dále jsou nově nastupující pozváni na vstupní školení "Vítejte v Colasu", kde je HR Specialista na vzdělávání provede historií společnosti, základními principy, strukturou společnosti, benefity, seznámí je s personálním portálem s akcentem na náležitosti, které udává zákoník práce. Po celou dobu adaptace je novému zaměstnanci nápomocen HR Specialista, který pomáhá novému zaměstnanci se zorientovat v novém prostředí.

 

PC, jazykové kurzy

Elektronika je nezbytnou součástí dnešní digitální doby, proto pravidelně zařazujeme IT kurzy mezi nabídku školení. Našimi lektory jsou externí specialisté a zkušení interní lektoři z IT oddělení. 

Colas také dlouhodobě a intenzivně spolupracuje s jazykovými školami, které poskytují našim zaměstnancům výuku cizích jazyků (převážně AJ, FR, NJ) ve skupinových nebo individuálních kurzech v pravidelných týdenních intervalech. Zaměstnanci tak mají možnost zlepšit svou jazykovou vybavenost a mohou lépe komunikovat s kolegy a zákazníky ze zahraničí. Současně nabízíme všem zaměstnancům nadstavbu v podobě online jazykové platformy, která poskytuje gramatická cvičení, videa, články na různá témata a online interaktivní lekce v 9 světových jazycích.

 

Další odborná školení

Ať už nastoupíte na pozici stavbyvedoucího nebo na pozici finanční účetní, nemine vás celá řada vzdělávacích příležitostí ve vašem oboru. Pravidelně pořádáme interní školení, kdy naši zkušení kolegové předávají cenné informace a zkušenosti z oboru ostatním. Vybrat si můžete také z široké nabídky externích školení. Příležitostí, kdy si můžete o školení zažádat je mnoho. Vaše možnosti s vámi rád prokonzultuje náš HR Specialista.

Pro studenty a absolventy

Získejte praxi při studiu

Propojení teorie a praxe, to je základ úspěchu. Proto nám spolupráce se školami dává smysl. Chceme nabídnout studentům nahlédnout pod pokličku velké společnosti, představit práci v terénu. Studenti si pak lépe mohou představit svoji budoucí kariéru.

 

Pro studenty a absolventy Kontaktujte nás
 

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
Tento web používá pro správné fungování COOKIES
souhlasím
odmítnout
více