SCROLL

Stavební materiál

Disponujeme vlastní sítí dvanácti obaloven a dvanácti lomů, která nám umožňuje dodávat materiál na stavby po celém Česku. Nabízíme celou škálu kameniva, horkých asfaltových směsí i polymerem modifikovaných asfaltů, které produkuje naše výrobna ASTECH.

Lomy Obalovny ASTECH Výroba orientačního značení

Lomy

Zaměřujeme se na výrobu drceného kameniva a prodej těženého kameniva. Dodáváme materiál pro potřeby betonáren, výroben prefabrikátů, obaloven, na výstavbu silnic a železnic a pro vodohospodářské stavby. Disponujeme také pěti míchacími centry na výrobu MZK. Umíme zajistit dopravu kameniva na stavby. Ve vybraných lomech zajišťujeme nakládku materiálu do železničních vagonů.

Více o naších lomech Katalog kameniva
 

Obalovny

Provozujeme moderní a výkonné obalovny, jejichž roční produkce horkých asfaltových směsí dosahuje asi 700 tisíc tun. Mimo tradiční směsi nabízíme také asfaltové směsi vyvinuté v laboratoři skupiny COLAS SA ve Francii. Naše provozy procházejí pravidelnou modernizací tak, aby byla výroba efektivnější a šetrnější k životnímu prostředí.

Více o našich obalovnách
 

Astech

V roce 2016 jsme uvedli do provozu novou výrobnu ASTECH v Holubicích u Brna. Provoz používá poslední technologie v oboru polymerem modifikovaných asfaltů, zvyšuje kvalitu vyráběných produktů a zajištuje vysokou spolehlivost dodávek.

Více o Astech
 

Výroba orientačního značení

Specializujeme se na výrobu varovných, signálních a hmatných pásů MEDIALINE, které díky vysokému kontrastu slouží bezpečné orientaci nevidomých a zrakově postižených osob. Produkt byl certifikován Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých a Institutem pro certifikaci ITC Zlín.

Zobrazit více
 

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
Tento web používá pro správné fungování COOKIES
souhlasím
odmítnout
více