SCROLL

V Colasu nyní hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Finanční účetní do našeho týmu v Praze.

Náplň práce:

  • Pořizování a účtování došlých a vydaných faktur – kontrola správnosti dokladů
  • Účtování interních dokladů
  • Zpracování měsíčních uzávěrek a ročních účetních uzávěrek
  • Spoluúčast na zavádění nového účetního programu
  • Spolupráce s CFO, hlavní účetní společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici, ale dáme rádi šanci i šikovnému absolventovi.
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost programu IPOS nebo J@DE výhodou
  • Důslednost a systematičnost
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Notebook a telefon
  • Práce v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků jednotlivých oddělení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál/cestovní náhrady
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění (500 Kč/měsíc)
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím. Těším se na vaše životopisy!

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více