SCROLL

Specialista pro časové řízení a plánování - Praha

Do našeho oddělení Contract Managementu hledáme nyní kolegu/kolegyni na pozici Specialisty pro časové řízení projektů.

Náplň práce:

  • Tvorba, pravidelné vyhodnocování a aktualizace harmonogramu
  • Úzká spolupráce s projektovým týmem ve věcech plánování a přípravy projektu
  • Účast na jednáních s investorem
  • Řízení rizik a příležitostí
  • Vyčíslování časových nároků zhotovitele

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavebního/technického zaměření
  • Zkušenost s plánováním projektu, tvorbou harmonogramů
  • Aktivní znalost MS Project (výhodou znalost dalších programů TILOS, PRIMAVERA)
  • Znalost a orientace v předpisech souvisejících s projektem (projektové dokumentaci, normách, metodikách..)
  • Znalost Metodiky SFDI pro časové řízení výhodou
  • Analytické myšlení a schopnost strategického plánování
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního a kariérního rozvoje
  • Tým ochotných a zkušených lidí, kteří Vám vždy rádi pomohou
  • Stravenkový paušál 107 Kč/den; cestovní náhrady od 140 - 330 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Těším se!

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více