SCROLL

Stavbyvedoucí - Středočeský kraj, Mladá Boleslav

Náplň práce:

  • Vedení staveb silničního charakteru
  • Organizace práce na stavbě – zakázky v různých částech Středočeského kraje (kancelář Kosmonosy)
  • Technické a odborné zajištění svěřených staveb
  • Zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů, rozpočtu a kvality staveb
  • Kontrola a organizace podřízených
  • Zpracování příslušné dokumentace (stavební deník, fakturace, práce s firemním softwarem, mzdové výkazy podřízených ad.)

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ s maturitou stavebního směru
  • Praxi stavbyvedoucího/mistra velkou výhodou, ale rádi zaučíme i šikovného absolventa
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, organizační dovednosti
  • Časovou flexibilitu – časté cestování

Nabízíme:

  • Práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Možnost profesního a karierního rozvoje
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (každoroční navyšování) + odměny/prémie
  • Benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní/životní pojištění (6.000Kč/rok), karta MultiSport, volnočasový systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás, prosím.

Budu se těšit na Vaše životopisy.
Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více