SCROLL

V COLASu hledáme nového kolegu (f/m) na pozici Technik kvality pro naše stavby v Západočeském kraji – příležitost i pro absolventy stavebních oborů! Připojte se k našemu týmu a staňte se nepostradatelným členem a novým odborníkem v oboru kvality.

Náplň práce:

  • Zpracování kontrolních a zkušebních plánů, technologických předpisů a dalších souvisejících dokumentů pro soutěže a stavby.
  • Zpracování závěrečných zpráv o kvalitě staveb a spolupráce při předávání stavby.
  • Sledování a zajišťování potřebných externích dokumentů.
  • Sledování vývoje stavebních zkoušek a technologií a podpora při zavádění nových postupů.
  • Poradenství stavebním technikům v oblasti kvality a technologií.
  • Sledování kvality dodávaných výrobků a prací a podpora při řešení reklamací.
  • Spolupráce na vytváření technologických pravidel a kontrolních zkouškách laboratoří.

Požadujeme:

  • Vysokou úroveň technických znalostí v oblasti stavebních technologií a zkoušek v oblasti dopravního stavitelství.
  • SŠ vzdělání stavebního zaměření.
  • Praxi na podobné pozici je výhodou, ale rádi zaučíme i šikovného absolventa.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Znalost práce na PC (MS Office).
  • Důslednost, systematičnost, samostatnost a spolehlivost.

Co nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • Notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního a kariérního rozvoje
  • Tým ochotných a zkušených lidí, kteří Vám vždy rádi pomohou
  • Stravenkový paušál 107 Kč/den; cestovní náhrady od 140 - 330 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás, prosím. Těším se na Vaše životopisy.

Dominika Michlíková

HR Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více