SCROLL

Operátor technologického zařízení – Obalovna Tasovice u Znojma

V Tasovicích (okr. Znojmo) nyní hledáme nového kolegu na pozici obsluhy a údržby stavebních strojů, který bude klíčovým článkem v zajištění plynulého provozu obalovny a výroby asfaltových směsí. Pokud máte zkušenosti s provozem technologických zařízení, obsluhou stavebních strojů nebo praxi z pozice strojního zámečníka nebo opraváře zemědělských strojů, hledáme právě vás.

Náplň práce:

  • Zajištění výroby na obalovně a technická podpora provozu
  • Zodpovědnost za provozuschopnost strojů a zařízení, efektivní plánování oprav a údržby
  • Diagnostika závad, opravy a údržba technologických zařízení obalovny
  • Plánování a dohled nad provozem ve spolupráci s vedoucím obalovny a zajišťování efektivní dopravy surovin
  • Pravidelná kontrola skladových zásob, spotřeby energií a vedení provozní dokumentace
  • Podpůrné práce související s chodem obalovny (údržbářské, manipulační a skladové práce)

Požadavky:

  • SOU/SŠ technického směru nebo jiné technické vzdělání
  • Strojnický průkaz
  • Základní znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Placené přesčasy
  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Měsíční odměny
  • Roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního rozvoje
  • Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
  • Tým ochotných a zkušených lidí, kteří vždy rádi pomohou
  • Stravenkový paušál 107 Kč v čistém za každý odpracovaný den
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta

Pokud máte zájem o stabilní zaměstnání v přátelském týmu, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se.

Dominika Michlíková

HS Specialista

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více