SCROLL

Provozní elektrikář v lomu - Jihlava

Naše lomy jsou významným dodavatelem kameniva pro stavební průmysl v regionu. Do našeho týmu hledáme nyní Provozního elektrikáře, který bude hrát klíčovou roli při zajišťování spolehlivého provozu našich zařízení v lomu.

Náplní Vaší práce bude:

  • Údržba a opravy elektrických zařízení v lomech
  • Budete svojí činností podporovat úspěšný chod lomu
  • Budete diagnostikovat a opravovat poruchy na elektronických systémech
  • Budete mít na starost více lomů v oblasti Vysočina = pohyb, flexibilita, cestování
  • Revize ručního nářadí
  • Nákup elektro dílů

Požadujeme:

  • Platné osvědčení 194/2022 Sb.
  • Vyučení v oboru
  • Schopnost samostatné práce a řešení problémů
  • Znalost elektrických zařízení a jejich fungování
  • Platný řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Služební dodávku s vybavením
  • Rozmanitou náplň práce
  • Kompletní zaškolení od zkušeného kolegy
  • Roční bonusy ve výší 2 -3 mezd
  • Příspěvek na stravování přímo do mzdy
  • Karta MultiSport, volnočasový systém Cafeterie a další
  • Práci v silné stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Placené přesčasy
  • Podporující kolektiv

Hledáte-li novou pracovní příležitost v zajímavém prostředí, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se.

Dominika Michlíková

Recruitment Specialist

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více