SCROLL

Stavební strojník (bagrista) - lom Bory

V COLASU nyní hledáme kolegu na pozici Stavebního strojníka – bagristu, pro náš lom Bory v blízkosti Velkého Meziříčí.

Náplň práce:

  • Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení – pásové rypadlo
  • Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
  • Příprava/zabezpečení pracovních strojů a pracoviště při příchodu/odchodu
  • Pomocné práce při výrobní činnosti

Požadujeme:

  • Praxi při obsluze stavebních strojů
  • Strojnický průkaz na pásové rypadlo
  • Výhodou průkaz na kolové nakladače
  • Řidičský průkaz skupiny C
  • Spolehlivost a schopnost pracovat v kolektivu
  • Výhodou je zkušenost s práci v lomech
  • Ochotu pracovat na dvousměnný provoz

Co nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Odměny (měsíční, sezónní, roční)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál/cestovní náhrady
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění (500 Kč/měsíc; 6.000 Kč/rok)
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás, prosím na níže uvedeném kontaktu.

Martin Komínek - Vedoucí lomu BORY

+ 420 733 780 538

martin.kominek@colas.cz

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více