SCROLL

Strojník kolového nakladače – lom Křoví

v COLASU nyní hledáme nového kolegu (f/m) na pozici Strojníka do našeho lomu v blízkosti Velké Bíteše - kraj Vysočina.

Náplň práce:

  • Řízení, obsluha a údržba stavebních strojů  - kolové nakladače
  • Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad)
  • Příprava a udržování skládek, včetně komunikací po lomě
  • Kontrola kvality materiálu na skládkách
  • Nakládka aut na expedici

Požadujeme:

  • Praxi při obsluze stavebních strojů
  • Strojnický průkaz na kolové nakladače
  • Řidičský průkaz skupiny C
  • Spolehlivost a schopnost pracovat v kolektivu
  • Výhodou je zkušenost s prací v lomech

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
  • Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
  • Roční odměny ve výši 2-3 mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • Tým ochotných a zkušených lidí, kteří Vám vždy rádi pomohou
  • Stravenkový paušál 107 Kč/cestovní náhrady od 140 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Systém Cafeterie (12.000 Kč/rok)
  • Multisport karta
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás, prosím na níže uvedeném kontaktu.

Martin Komínek - Vedoucí lomu

 + 420 733 780 538

 martin.kominek@colas.cz

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
souhlasím
odmítnout
více