SCROLL

Probíhající projekty

Níže naleznete projekty, na kterých momentálně z plných sil pracujeme.


Zvíkovský most

Rekonstrukce Zvíkovského mostu překlenujícího údolí Vltavy nedaleko Zvíkovského Podhradí

Více

I/35 Lešná - Palačov

Vybudování nové mimoúrovňové křižovatky dálnice D48 a silnice I/35 MÚK Palačov

Více

D3 - Úsilné-Hodějovice

Stavba nového úseku dálnice měří 7 197m a je navržena v rovinatém území v blízkosti Českých Budějovic a jejich aglomerace.

Více

D48 - Bělotín - Rybí

Colas staví další úsek D48. Ze čtyřpruhové silnice, která nesplňuje normové kategorie, vznikne plnohodnotná a bezpečná dálnice, která po svém kompletním dokončení propojí D1 s Polskem.

Více

Nové Oslavany

Na projektu Nové Oslavany Colas provádí zemní práce, celkové vodohospodářské řešení, veřejné osvětlení, komunikace a zpevněné plochy, aj.

Více

Vývojové centrum mobility budoucnosti pro autonomní vozy BMW

Několik kilometrů od Sokolova, bývalého hornického města na severozápadě České republiky, budují společnosti Colas CZ a Colas Project jedno z největších a nejmodernějších vývojových center mobility budoucnosti v Evropě. Projekt polygonu, na kterém německá automobilka BMW plánuje testovat autonomní vozy, přinesl do poklidného města v Podkrušnohoří nečekaný rozruch.

Více

D3 - Betonáž mostu přes Hodějovický potok

Dálniční ochvat Českých Budějovic bude mít celkem 23 mostních objektů. Obchvat Českých Budějovic patří mezi nejsledovanější a také nejočekávanější dálniční stavby v Česku. Právem – dva nové, současně budované úseky D3 významně uleví chronicky dopravně přetížené jihočeské metropoli.

Více
Kontaktní formulář

Odeslat zprávu
Tento web používá pro správné fungování COOKIES
souhlasím
odmítnout
více